НАБУ провела тренінг для журналістів

small_information_items_92820
Print Friendly

small_information_items_92820У рамках проекту «Підвищення рівня фінансової грамотності», який Незалежна асоціація банків України (НАБУ) реалізує під егідою Національного банку України за підтримки німецького банку розвитку KfW, в Донецьку відбувся тренінг для представників місцевих ЗМІ на тему «Роль фінансової грамотності в роботі журналіста».

Тренером виступив колишній редактор журналу «Эксперт-Украина» Андрій Блінов. Він поділився своїм досвідом підготовки матеріалів на економічну тематику, розповів про важливість пошуку надійних джерел інформації, належної перевірки даних, типових помилок мас-медіа. А.Блінов вказав на важливість розуміння ролі усіх зацікавлених сторін при написанні статей на фінансову тематику.

Читайте також: Лига Кредитных Союзов (Росія) вимагає у ЗМІ об’єктивного відображення інформації про кредитні кооперативи

Тренінг мав інтерактивний характер, а присутні так захопилися дискусією, що замість трьох годин зустріч тривала майже чотири. Наостанок учасники подякували тренеру і отримали від нього домашнє завдання – кейси для розгляду, які можуть допомогти їм підвищити рівень загальної фінансової освіти і журналістської майстерності.

Джерело: НАБУ