Чесні кредити та призи від кредитної спілки “Єднання через Природний закон”

Surpriz
Print Friendly

SurprizЯк приємно, коли отримуєш кредит на вигідних умовах для вирішення своїх нагальних питань, ще й береш участь в розіграші призів.

Кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» впродовж червня місяця провела акцію. Всі позичальники не тільки отримали кредити під низький відсоток, але й разом зі своїми поручителями взяли участь в розіграші цінних подарунків.

Розіграш проходив у два етапи. Перший пройшов 3-го липня в м. Марганець в центральному відділенні кредитної спілки по вулиці Парковій, 12. В цьому розіграші брали участь позичальники та поручителі, які отримали кредити в марганецьких відділеннях, м. Нікополь, с. Червоногригорівка та с. Веселе. Маленький Іванко, майбутній член спілки, крутив лототрон і обрав щасливчиків, які отримали цінні подарунки, зокрема мобільний телефон та електронна фоторамка для перегляду сімейних фото.

Другий етап пройшов 4-го липня в селищі Томаківка у відділенні кредитної спілки по вулиці Леніна, 19. Розіграш проводився серед позичальників с. Вищетарасівка та смт. Томаківка. Тут вже Даринка вирішувала долю інших цінних подарунків, серед яких головним був – телевізор!

Радість переможців була безмежна, навіть серед тих, хто отримав заохочувальні призи – шампанське, цукерки,блокноти, ручки та гарні чашки. А що може бути кращою подякою для працівників кредитної спілки, аніж щасливі посмішки та щирі побажання на плідну роботу нашої фінансової установи – палочки-виручалочки.

 Вітаємо переможців розіграшу призів в КС «Єднання через Природний Закон»!

За матеріалами наданими кредитною спілкою “Єднання через Природний Закон”