Ольга Сметана: “Випуск власного вісника ми розпочали заради фінансової просвіти”. Спеціально для UkrKs.Info

smetana2
Print Friendly

426394_145258692308905_1341424309_nНещодавно вийшов у світ “Вісник кредитної спілки “Харківська каса взаємодопомоги”.

Ми запитали голову правління кредитної спілки ХКВД Сметану Ольгу Володимирівну про те, що спонукало спілку до випуску власного друкованого видання та плани щодо подальшого розвитку.

Олеся Шніцер: Ольга Володимирівна, що стало причиною того, що кредитна спілка вирішила випускати свій “Вісник”?

Ольга Сметана: «Вісником» з “великої” букви нашу «газетку» важко назвати. Але у такий спосіб ми вирішили декілька питань:

1. Поздоровити наших членів з святами.

2. Нагадати їм про наші послуги і вигоди, які вони набувають будучи нашими членами.

3. Навчити їх користуватися фінансовими послугами взагалі.

Нам дуже прикро коли приходить до нас діючий член спілки і просить нас, щоб ми допомогли йому погасити – його безпроцентний кредит, який він взяв в … іншій фінансовій установі  або «набрався» боргів по кредитній картці.

О.Ш.: “Вісник” виходить лише в електронній формі чи також є друкована його версія?

О.С.: Спочатку це була друкована версія для діючих членів , яку вони отримували при відвідуванні спілки. А потів вирішили продублювати і на сайті.

О.Ш.: Яка періодичність виходу запланована на 2014 рік?

О.С.: Планували спочатку один раз на квартал, наступний до 8 березня. А коли наберемось досвіду. Може і частіше будемо друкувати наші «роздавашки».

О.Ш.: Які завдання в інформаційній діяльності на 2014 рік поставила перед собою кредитна спілка ХКВД?

О.С.: Основна – це фінансова просвіта, через наші «вісники». На жаль наші люди ну дуже зайняті, щоб прийти на тренінг по фінансовій просвіті, навіть безкоштовний, а ми в штаті маємо двох кваліфікованих фахівця з фінансової просвіти. І коли по рекламі приходить до нас чоловік брати кредит, а в нього кредитна історія не дуже гарна, і він цього не розуміє, то охоплює від цього жах і ти нічого не можеш вдіяти. Тому і виникла ідея восени розмістити ряд освітніх статей в безкоштовних газетах, які роздають біля метро. Але це нам дуже дорого вийшло. А листівка-роздавашка-рекламка-«вісник» охопить наших 10 тисяч членів, ще й комусь дадуть почитати і ми думаємо, що то буде найкраща реклама!

О.Ш.: Дякую Вам за інтерв’ю та приділений час. Натхнення та успіху Вам у Вашій роботі.

О.С.: Дякую і Вам.

 

Завантажити “Вісник кредитної спілки “Харківська каса взаємодопомоги” >>>