Підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок. Київ. Університет банківської справи НБУ

logo_Ubs)nbu
Print Friendly

logo_Ubs)nbuУніверситет банківської справи Національного банку України (м. Київ) запрошує Вас на курси

підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів кредитних спілок

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 285241 від 18.09.2013 року та Договори з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації для осіб, які проводять діяльність на ринках фінансових послуг № 117/12 від 06.12.2013 року і про співробітництво з проведення екзаменів для керівників та головних бухгалтерів на відповідність знань професійним вимогам за відповідними типовими програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів № 118/12 від 06.12.2013 року.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, інших державних установ та вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка за формою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Надання послуг з навчання та прийняття екзамену на відповідність знань професійним вимогам за Програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок на одну особу складає:

• Навчання – 1950,00 грн.

• Екзамен – 1400,00 грн.

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою затвердженною Нацкомфінпослуг.

Навчання проводиться за адресою: м. Київ, вул. Андріївська, 1, (ст. метро «Поштова площа»).

У разі відмови від участі в семінарі (з вини слухача) не пізніше ніж за два робочих дні до початку роботи семінару перераховані кошти не повертаються.

Найближчий термін навчання: 12—15 травня 2014 року.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (044) 230-16-03 (Романенко Тамара Василівна, Гевак Яна Василівна (моб. 098-785-20-23)

Е-mail: yana.gevak@ubs.gov.ua

Подати заявку >>>