Президент відповів на 3 петиції

Poroshenko_phopne
Print Friendly

Петро Порошенко відповів на 3 петиції, які набрали 25000 голосів:

Законодавчо затвердити право громадян України на захист

СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО

Призначити М. Саакашвілі прем’єр-міністром України


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

Відповідь Президента України 
на електронну петицію № 22/000040-еп 
щодо закріплення у статті 27 Конституції України права громадянина України вільно володіти вогнепальною зброєю та негайного ухвалення Закону України “Про цивільну зброю і боєприпаси” (реєстр. № 1135-1 від 5 лютого 2015 року), розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 29.08.2015 головою наглядової ради ВГО “Українська асоціація власників зброї” Г.М.УчайкінимВідповідно до статті 40 Конституції України та статті 231 Закону України “Про звернення громадян” мною розглянуто розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 29.08.2015 головою наглядової ради ВГО “Українська асоціація власників зброї” Г.М.Учайкіним електронну петицію щодо закріплення у статті 27 Конституції України права громадянина України вільно володіти вогнепальною зброєю та негайного ухвалення Закону України “Про цивільну зброю і боєприпаси” (реєстр. № 1135-1 від 5 лютого 2015 року), яку підписали понад 36 000 громадян.
Указом Президента України від 3 березня 2015 року № 119 утворено Конституційну Комісію, яка працює у складі трьох робочих груп, що розробляють зміни до Конституції України за пріоритетними напрямами реформування – децентралізація, удосконалення конституційних засад правосуддя та конституційне регулювання прав, свобод і обов’язків людини та громадянина.
Для забезпечення ґрунтовного та всебічного розгляду відповідної конституційної пропозиції я звернувся до Голови Конституційної Комісії, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана ініціювати скликання засідання робочої групи Конституційної Комісії з прав, свобод та обов’язків людини і громадянина із залученням до цієї роботи автора електронної петиції, представників різних політичних сил, державних органів, інститутів громадянського суспільства, вчених-правознавців, експертів.
Стосовно вимоги щодо негайного ухвалення Закону України “Про цивільну зброю і боєприпаси” (реєстр. № 1135-1 від 5 лютого 2015 року) повідомляю, що прийняття законів належить до повноважень Верховної Ради України (пункт 3 частини першої статті 85 Конституції України). 

П.ПОРОШЕНКО

 


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:
Відповідь Президента України на електронну петицію № 22/000055-еп
“Скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто”,
розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 29.08.2015 громадянином І.М.Матвієнком
Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 231 Закону України “Про звернення громадян” мною розглянуто розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 29.08.2015 громадянином І.М.Матвієнком електронну петицію “Скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто”, яку підписали понад 38 тисяч громадян.
Дякую всім, хто долучився до використання нової форми взаємодії влади і суспільства.
Згідно з чинним законодавством під час розмитнення легкового автомобіля до бюджету сплачуються ввізне мито, акцизний податок, податок на додану вартість, додатковий імпортний збір, а також спеціальне мито у разі ввезення на митну територію України нового транспортного засобу. Із врахуванням поточної ситуації окремі заходи щодо зниження податкового навантаження на імпорт легкових автомобілів вже реалізовано або планується реалізувати. Так, за рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 10 вересня 2015 року з 30 вересня поточного року скасовано спеціальне мито. Крім того, Уряд планує припинення з 1 січня 2016 року справляння додаткового імпортного збору.
Прийняття збалансованого рішення з порушеного питання потребує його всебічного розгляду Кабінетом Міністрів України, який згідно з Конституцією України та Законом України “Про Кабінет Міністрів України” забезпечує проведення фінансової, цінової, інвестиційної та податкової політики, структурно-галузевої політики, політики у сферах праці та зайнятості населення, екологічної безпеки, здійснення зовнішньоекономічної діяльності України.
У зв’язку з цим Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано забезпечити комплексне та ґрунтовне опрацювання центральними органами виконавчої влади зазначеної проблеми та за підсумками цієї роботи ухвалити необхідні рішення.
П.ПОРОШЕНКО


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:
Відповідь Президента України на
електронну петицію № 22/001606-еп
“Призначення М.Саакашвілі Прем’єр-
міністром України”, розміщену на веб-
сайті Офіційного інтернет-
представництва Президента України
01.09.2015 громадянином В.А.Бігуном
Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 231 Закону України “Про звернення громадян” мною розглянуто розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України електронну петицію щодо “призначення М.Саакашвілі Прем’єр-міністром України”, яку підписали понад 31 тисяча громадян.
Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію. Актуальність питання просування реформ в Україні підтверджується великою кількістю осіб, які підписали петицію.
Поділяючи стурбованість громадськості щодо порушеної проблеми, хочу зазначити, що вона є предметом постійної уваги, обговорення на засіданнях Національної ради реформ та під час моїх зустрічей із представниками всіх гілок влади.
Що стосується висунення кандидатури М.Саакашвілі на пост Прем’єр-міністра України, то тут слід враховувати норми чинного законодавства, які є такими.
Питання призначення Прем’єр-міністра України врегульовано Конституцією України та Законом України “Про Кабінет Міністрів України”. Згідно з Конституцією України Прем’єр-міністр України призначається Верховною Радою України за поданням Президента України (пункт 12 частини першої статті 85, частина друга статті 114).
Президент України вносить подання про призначення Верховною Радою України Прем’єр-міністра України за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до Конституції України, в строк не пізніше ніж на п’ятнадцятий день після одержання такої пропозиції (частина восьма статті 83, пункт 9 частини першої статті 106).
Конституційні положення щодо порядку призначення Прем’єр-міністра України відтворено також у Законі України “Про Кабінет Міністрів України”. Названим Законом передбачено, що пропозиція коаліції депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України, подається Президенту України за підписом народного депутата України – уповноваженого на подання пропозиції відповідно до угоди про формування коаліції (частина третя статті 8).
Призначенню нового Прем’єр-міністра України передує відставка попереднього. Питання відставки Уряду врегульовано статтею 115 Конституції України, відповідно до якої Кабінет Міністрів України складає повноваження перед новообраною Верховною Радою України. Прем’єр-міністр України, інші члени Кабінету Міністрів України мають право заявити Верховній Раді України про свою відставку. Відставка Прем’єр-міністра України, прийняття Верховною Радою України резолюції недовіри Кабінету Міністрів України мають наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України. У цих випадках Верховна Рада України здійснює формування нового складу Кабінету Міністрів України у строки і в порядку, що визначені Конституцією.
Також, згідно зі статтею 87 Конституції Верховна Рада України за пропозицією Президента України або не менш як однієї третини народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України може розглянути питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняти резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України більшістю від конституційного складу Верховної Ради України. Проте питання про відповідальність Кабінету Міністрів України не може розглядатися Верховною Радою України більше одного разу протягом однієї чергової сесії, а також протягом року після схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України або протягом останньої сесії Верховної Ради України.
Оскільки Верховною Радою України 11 грудня 2014 року схвалено Програму діяльності Кабінету Міністрів України А.Яценюка, то протягом року (до 11 грудня 2015 року) Верховна Рада України не може розглядати питання про відповідальність цього Уряду.
Крім того, необхідною умовою започаткування вищенаведеної процедури призначення Прем’єр-міністра України є особиста згода кандидата щодо призначення на цю посаду. Однак М.Саакашвілі з цього питання не висловлювався.
Водночас, ураховуючи актуальність порушеної у петиції проблеми, на найближчих засіданнях Національної ради реформ буде приділено посилену увагу питанням їх просування за конкретними напрямами та обговорено дієвість заходів Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо прискорення реформ, зокрема в рамках Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні та Програми діяльності Кабінету Міністрів України. За результатами буде прийнято відповідні рішення.

П.ПОРОШЕНКО