У 2016 році в Україні залишиться 100 банків – Світовий банк

Банкрутство банківБанкрутство банків
Print Friendly

Світовий банк очікує консолідацію банківської системи України до 100 банків.

Такий прогноз наводиться в матеріалах про другу програмну позику на політику розвитку фінансового сектора країни, повідомляє “Интерфакс-Украина”.

В рамках першої програми розвитку фінансового сектору для посилення нормативного та інституційного середовища, а також поліпшення стійкості та ефективності банківської системи Світовий банк і Нацбанк України впровадили ряд критеріїв своєчасної ідентифікації проблемних банків.

В другій програмі, яка в даний час імплементується, Світовий банк і НБУ підвищили вимоги для ідентифікації операцій з пов’язаними особами.

У результаті очікуваної на цьому тлі консолідації банківського сектору України, Світовий банк прогнозує, що в країні в 2016 році залишиться 100 банків.

На думку Світового банку, така політика дозволить створити в Україні здоровий і життєздатний банківський сектор, що сприяє розширенню доступу до фінансування для нижчих верств населення в середньо-і довгостроковій перспективі.

За даними НБУ станом на 1 липня 2015 року в Україні діяло 127 банків. У період з січня 2014 по липень 2015 року неплатоспроможними були визнаними 54 банки.

 

"У 2016 році в Україні залишиться 100 банків - Світовий банк", 5 out of 5 based on 3 ratings.