Відбулася зустріч працівників кредитної спілки “Анісія” з членами с/г кооперативу “Воля”

Зустріч КС "Анісія" з членами  сільськогосподарського кооперативу "Воля"Зустріч КС "Анісія" з членами сільськогосподарського кооперативу "Воля"
Print Friendly
Зустріч КС "Анісія" з членами  сільськогосподарського кооперативу "Воля"

Зустріч КС “Анісія” з членами сільськогосподарського кооперативу “Воля”

20 березня 2014 року на базі сільськогосподарського кооперативу “Воля” з виробництва та переробки молока у селі Малнівська Воля Мостиського району Львівської області була проведена зустріч членів цього кооперативу та голів особистих селянських господарств із директором Львівської аграрної дорадчої служби І. Паньківим, директором обласного об’єднання сільськогосподарських кооперативів “Рівноправність” І. Петришиним, головним спеціалістом управління АПР Мостиської РДА Г. Полянською, головою Асоціації фермерів Мостиського району М. Городечною та керуючими відділень Церковної кредитної спілки “Анісія” Т. Баран та Н. Пенцак.

І. Паньків розказав про кооператив, який був створений у рамках українсько-канадського проекту при співпраці з ЛАДС. Кооператив об’єднує селянські господарства, які утримують не менше 3-х корів. Протягом всього часу його існування фермери з канадійської провінції Квебек надають конкретну допомогу селянам для підвищення продуктивності молочного скотарства. Молочну продукцію члени кооперативу продають на ринку “Шувар” у Львові.

Про діяльність Церковної кредитної спілки “Анісія” та специфіку кредитування кредитною спілкою особистих селянських господарств поінформувала керуюча Відділення № 4 (м. Мостиська) Т. Баран.

Читайте також:  Володимир Сидоровський: “Мрію створити те, що буде працювати і після мене, що залишить гарний слід в історії!”

Від спеціалістів управління АПР учасники зустрічі отримали консультації щодо складання бізнес-планів господарської діяльності.

Гості із області та району відповіли на численні запитання.

Джерело: КС Анісія