Вшанувати пам’ять Небесної Сотні

1-H7YBp-700x446
Print Friendly

1-H7YBp-700x446“ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя.

На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси.
Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.” (з сайту nebesna.kga.gov.ua)

Художник та дизайнер ПП Олексій Огонь починає створення пам’ятної стіни – художньо-скульптурної композиції «НЕБЕСНА СОТНЯ» на основі малюнку Рівненського художника, музиканта Юрія Журавля.

фото 2

Ця композиція буде розміщена по вулиці Гоголя, 4, у м. Рівне:
фото 3

Пропонуємо кредитним спілкам та просто небайдужим громадянам підтримати  цей задум і зробити свій внесок у вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

 Розрахунок собівартості композиції “Небесна Сотня”

Реквізити для оплати ФОП

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, можна звертатися безпосередньо до автора –  контактний телефон 067 362 00 36, Олексій Огонь.