Як залишатися собою і зростати

uspishniy_biznes
Print Friendly

Будь-яке зростання, будь-який розвиток – це дуже складний процес. Він завжди означає, що людина або компанія втрачає частину того, ким або чим були раніше. Щось обов‘язково доведеться залишити позаду.

Наприклад, коли людина стає дорослою, їй зазвичай доводиться залишити позаду свій маленький зріст чи звичку задавати багато запитань. Але навіть коли ми виростаємо, ми зберегаємо частину себе – скажімо, почуття гумору. Щось, що є значною частиною нашої особистості. Саме це дозволяє нам, навіть дуже сильно змінившись, все ж лишатись собою.

У бізнесі буває набагато складніше відслідкувати, чи не змінилось його ядро. Постійно впроваджуючи якісь зміни, можна не помітити, як компанія втратила щось важливе – те, що складало її «особистість».

Щоб цього не сталось, важливо проінспектувати свій бізнес та виконати такі кроки.

1. Оцінити своє ядро. Поставте собі такі питання: які сильні сторони є найважливішими для вашого бізнесу? Чому ваші клієнти повертаються до вас? Що робить ваш бізнес унікальним? Що забезпечує вас найбільшу частину прибутку?

2. Знайти зайві елементи та вузькі місця. Що можна було б залишити позаду, і більшість людей не помітила б (мова про процеси, продукти тощо)? Чи відчуваєте ви, що якісь елементи вашого бізнесу тягнуть вас назад, не дають вільно розвиватись?

3. Після кроків 1 і 2 варто скласти план своїх дій – як захистити «серце» бізнесу, одночасно позбавившись зайвого. Потім, звісно, треба притримуватись цього плану і, при необхідності, коректувати його.

Постійно впроваджуючи зміни, можна не помітити, як компанія втратила щось важливе – те, що складало її «особистість»

На практиці це може виглядати, скажімо, так. Є маленька пекарня, продаж швидко йде вгору, примушуючи бізнес зростати. Слоганом компанії є «Свіже. Місцеве. Ручна робота». Випікати хліб доводиться щодня, багато разів на день – аби він завжди був свіжим. Клієнти задоволені якістю, тому повертаються часто. Також їм до вподоби, що хліб виготовляється з місцевих інгредієнтів, а також що у пекарні є локальна доставка. В результаті бізнес отримує рекламу «з вуст у вуста». Продуктом-хітом є вівсяно-чорничні хлібці. Це можна вважати «серцем бізнесу».

Були й невдалі експерименти: наприклад, хліб без глютену продавався погано, а доставка в інші райони не окупила себе. Обладнання не справляється зі зростаючими темпами нарощування обсягів. Також компанія розмістила рекламу у місцевій газеті, але це не принесло очікуваного ефекту. Усе це – вузькі місця та зайві елементи.

Як варто зростати цій компанії? Їй потрібно продовжувати фокусуватись на свіжості продукції та робити акцент на локальності, і усіма силами захищати ці свої сильні сторони. Але клієнти не звертають уваги на те, чи зроблений хліб вручну. Тому можна придбати обладнання, яке дозволило б автоматизувати випічку вівсяно-чорничних хлібців (наростивши обсяг та зекономивши на оплаті праці). Оскільки компанія вже знає свої сильні сторони, це дозволить їй приймати більш зважені рішення.

Коли бізнес зростає, він рухається назустріч хаосу. І потрібні чималі зусилля для того, щоб впевнитись – напрямок вірний, і ядро компанії залишиться при ній навіть після зростання. Якщо постійно відслідковувати це, то бізнес ніколи не втратить своїх головних елементів – так само, як людина зберігає форму свого носа протягом усього життя.

Джерело: innovations.com.ua

"Як залишатися собою і зростати", 5 out of 5 based on 1 ratings.