АгроІнвест та КС “Народна довіра” вчили фермерів агротехнологіям

20150925150905DSCN1192
Print Friendly

25 вересня 2015 року Проект USAID АгроІнвест у партнерстві з кредитною спілкою «Народна довіра» провів практичний агротехнологічний тренінг з вирощування овочевих культур, а саме: томатів, огірків та перцю на полях групи невеликих господарств Цюрупинського, Скадовського, Голопристанського та інших районівХерсонської області.

У навчальному заході взяли участь фермери – члени партнерської кредитної спілки у кількості 21 особи.

Метою навчання є підвищення ефективності виробництва овочевої продукції в умовах Херсонської області. Учасники тренінгу отримали рекомендації з агроотехнологій (вимоги до конструкцій теплиць, насіннєвого матеріалу, якості поливної води і грунту, режиму живлення та поливу в різні фази розвитку рослин, способи омолодження рослин, боротьба із шкідниками та хворобами)

Крім того, учасники дізналися про те, як можна отримати фінансову підтримку та технічну допомогу.

Загальом ця навчальна програма складається із циклу тренінгів та передбачає 8 навчальних заходів, які відповідають послідовним фазам вирощування овочевої продукції. Вичерпні консультації з питань агротехнологій надаються всім учасникам навчань професійним досвідченим консультантом з багаторічним успішним досвідом.

Джерело: agroinvest.org.ua

"АгроІнвест та КС "Народна довіра" вчили фермерів агротехнологіям", 5 out of 5 based on 1 ratings.