Нацкомфінпослуг надіслала запит до Держказначейства з приводу перерахування коштів кредитним спілкам

Print Friendly

finansovyj_kollaps_ot_goskaznachejstva_view_full_image«Нацкомфінпослуг надіслано лист до Державної казначейської служби України стосовно порушених у Листі питань. Після отримання відповіді вас буде повідомлено додатково», — таку відповідь отримала ВАКС на свій лист від 25 грудня 2013 р. до Нацкомфінпослуг, у якому асоціація висловила занепокоєння з приводу того, що останнім часом «мають місце непоодинокі випадки нездійснення перерахування коштів з депозитних рахунків органів Державної виконавчої служби України управліннями Державної казначейської служби України на рахунки кредитних спілок-стягувачів».

У свою чергу, ВАКС дякує Націкомфінпослуг за розуміння й підтримку у вирішенні цієї ситуації, оскільки несвоєчасне отримання кредитною спілкою коштів від Держказначейтсва призводить до погіршення показників діяльності фінустанови, а саме — зменшення рівня капіталізації, затримки виплат по депозитних вкладах, погіршення показників ліквідності й платоспроможності тощо.

Повний текст відповіді Нацкомфінпослуг ›››

Лист ВАКС від 25.12.2013 р. ›››

Нагадаємо, раніше ВАКС зверталася до Державної казначейської служби України з приводу перерахування коштів кредитним спілкам 

Джерело: vaks.org.ua