БФ “Рідня” вручив сертифікати на фінансування проектів

safe_image
Print Friendly

safe_imageУ четвер, 3 липня 2014р. о 15 год. відбулося урочисте вручення Сертифікатів на фінансування проектів. Урочистість відбулася в залі Стрийської міської ради в присутності представників влади, громадських організацій, представників мас-медіа.

Оголошення про конкурс було опубліковане в ЗМІ та в «Річному звіті БФ «Фонд громад «Рідня»-2013». Заявки на конкурс приймалися до 15 травня. Надійшло 18 заявок. Всі подані проекти є дуже цікавими. Одним із пріоритетних напрямків роботи Фонду є допомога дітям з особливим потребами. Тому тішить те, що за цим напрямком було подано два проекти, спрямовані на організацію літнього відпочинку дітей. Інші проекти не менш актуальні.

Географія поданих проектів обширна – Стрий і Стрийський район, місто Ходорів і місто Новий Розділ, Городоцький і Миколаївський район та інші. Найважливішим для нас є те, що у всіх проектах задіяна громада. Адже обов’язковою вимогою для того, щоб проект був прийнятим, була наявність підписного листа. В ньому свої підписи ставили ті, хто зацікавлений в проекті і буде допомагати ініціаторам в його реалізації. Оцінювання проектів було проводено незалежною Експертною радою. До її складу входили авторитетні представники громадських організацій із США та України – міст Києва, Тернополя, Львова. Оцінювання проектів відбувалось з використанням сучасних ІТ-технологій.

Читайте також: Чесні кредити та призи від кредитної спілки “Єднання через Природний закон”

Загальна сума фінансування проектів склала 61 745,00 грн. За напрямком допомога неповносправним дітям – 18 000,00 грн., за напрямком допомога потребуючим – 15 000,00 грн., за напрямком підтримка місцевих ініціатив 28 745,00 грн.Зі Стрия переможцями стали 5 проектів, Стрийського району – 1 проект, м. Ходорів – 1 проект, м. Новий Розділ – 1 проект, з Городоцького району – 1 проект, Миколаївського району – 1 проект.

 

Джерело: КС “Вигода”