Бізнес-ідея, варта мільйону!

2
Print Friendly

28 травня об 11.00 на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбувся випускний у регіональній бізнес-школі «Мільйон – це просто!», організаторами якої вже чотири роки поспіль є Кредитна спілка «Народна довіра» та Херсонська обласна бібліотека для дітей. Шість фіналістів, змагаючись за цінні призи, захищали власні бізнес-проекти!

1

Учасниками фінальних змагань стали: Тульчин Оксана (м. Гола Пристань) з бізнес-ідеєю крамниці-кафетерію «ChocoBOOM»,  Горбенко Юлія (м. Каховка) – піцерія “Art Pizza”,  Кравченко Катерина (смт. Каланчак) – квітковий магазин “Розалі”,  Конончук Макар (м. Нова Каховка) – школа покера “Royal”, Озембловський Валерій (м. Скадовськ) – фотосалон «Фотомить»,  Булюк Крістіна (смт. Чаплинка) – дозвільно-виховний центр «Вихідний для мами».

Підтримати фіналіста від свого району приїхали й інші учні Бізнес-школи, які подавали на відбірковий етап і свої роботи, а також координатори з цих районів.

2

Ведучими свята були призначені всім відомі літературні персонажі Остап Бендер та Еллочка Людожерка, які прибули на нього з метою «запозичити» кращу бізнес-ідею та розбагатіти на ній. Однак, не дивлячись на це, зі своєю роллю конферансьє вони впоралися блискуче!

Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями:  оригінальність бізнес-ідеї, перспективність реалізації бізнес-плану, інвестиційний план, презентабельність (зовнішнє оформлення робіт).

Оцінювало бізнес-проекти фіналістів авторитетне журі:

Яценко Андрій Анатолійович – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації;

Граділь Андрій Іванович – начальник Управління Національного Банку України в Херсонській області;

Волковська Вікторія Олегівна – президент Всеукраїнської Асоціації  Кредитних Спілок;

Ерік Блайт – керівник проекту USAID «АнроІнвест в Україні»;

Лісова Анна Валеріївна – директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова бібліотечної ради ХОБД імені Дніпрової Чайки.

3

4

Окрім церемонії захисту робіт та нагородження кращих, всі юні бізнесмени взяли участь у пошуково-пізнавальному квесті на базі «Зелених хуторів Таврії»! Там вони виконували серію завдань, аби віднайти сховані кмітливим ведучим свята – «великим комбінатором» Остапом Бендером – призи. Підлітки відвідали дачу Еллочки Людожерки, світлицю Солохи, Чортів хутір, обійстя Кота Базиліо та садок Лисиці Аліси. Пригода завершилася благополучно – після дуельної гри у шахи Остап повернув заслужені призи.

5

Отже, згідно з рішенням журі, на завершальній події дня – святковій церемонії – було оголошено переможців фінального змагання і вручено дипломи та призи.

Автором бізнес-ідеї, вартої мільйону, визнали Булюк Крістіну із Чаплинки. Саме вона посіла І місце. Її ідея дозвільно-виховного центру «Вихідний для мами» здобула прихильність журі та принесла її власниці, окрім перемоги, сучасний стильний планшет.

А почесні призові ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Тульчин Оксана з Голої Пристані та Кравченко Катерина з Каланчака з такими проектами: крамниці-кафетерію «ChocoBoom» та квітковим магазином «Розалі». Ці юні бізнес-леді за свої не менш перспективні ідеї власного бізнесу отримали електронні книги-читанки.

Інші фіналісти теж були відзначені дипломами та заохочувальними подарунками.

6

Святкове дійство організувала кредитна спілка «Народна довіра»  спільно з Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за  підтримки проекту USAID «АгроІнвест в Україні».

Роблячи підсумки, хочемо подякувати всім координаторам, учасникам та партнерам регіональної бізнес-школи  «Мільйон – це просто!»,  які доклали зусиль, аби це свято відбулося на вищому рівні.

7