Кредитна спілка “Анісія” організувала дитячий творчий конкурс до 200-річчя Т.Г.Шевченка

1
Print Friendly

11 березня у дитячому будинку «Добре серце» пройшов мистецький захід, приурочений до ювілею Кобзаря. Для всіх присутніх дітей і гостей в залі вихователь Штрайхер М.Г. (організатор заходу) пройшлася дорогами Шевченка.

1

Але цього року святкування Шевченкових днів особливе не тільки через ювілейну дату. Виховний захід пройшов під заголовком «Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – теперішні дні» і протягом свята неодноразово згадувалось про події в Україні, Майдан, Небесну сотню.
Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні вихованців, разом із вихователями діти співали Тарасові пісні. А найменші вихованці віком від 4 до 7 років підготували пісню на слова Шевченка «Тече вода з-під явора».

6499a4858b30

На святі були присутні гості – працівники кредитної спілки «Анісія». Протягом попереднього тижня ними було організовано творчий конкурс до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «Творчість Т.Г. Шевченка очима дітей». Вихованці дитячого будинку малювали малюнки по мотивах Шевченкової поезії і писали твір-роздум «Що означає воля для Тараса Шевченка». Всі учасники отримали цінні подарунки від кредитної спілки «Анісія», а переможницею стала Руда Юлія, учениця 5 класу.

2

Джерело: Буська РДА