Кредитна спілка “Анісія” відзначила День захисту дітей

2
Print Friendly

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії.

В цьому році працівники Церковної кредитної спілки “Анісія” активно долучилися до відзначення цього свята.

Так, працівники Відділення №10 (м. Жовква) організували 29-30 травня 2014 року акцію “Щасливі миті дитинства”.

1

Діти приходили в кредитну спілку з паперовими листівками- запрошеннями у формі яблука, які їм напередодні через батьків вручав казковий їжачок, що теж завітав на свято.

2

Малюки всіляко намагалися сподобатися їжачкові – співали, розказували вірші, відгадували загадки. За це їжачок обдарував їх солодощами, фруктами та повітряними кульками.

3

Акція принесла чимало задоволення не тільки маленьким учасникам, але і їхнім батькам та організаторам. На згадку про ці щасливі миті дитинства кожен маленький учасник акції отримає власну фотографію з їжачком.

4

Гарно відсвяткували це свято діти і в м. Турка. В Будинку школяра для них були організовані різноманітні конкурси та змагання. Керуюча Відділення №7 (м. Турка) Віра Шкітак привітала дітей зі святом та вручила подарунки переможцям конкурсу “Найрозумніший”, якими стали: 1 місце — Назарій Дульнявка, 2 місце — Юлія Бліхар, 3 місце — Іванна Лоневська.

5

Відзначили це свято і у Відділенні №6 (м. Червоноград), працівники якого організували екскурсію для учнів Червоноградської загальноосвітньої школи №11. Діти мали змогу ознайомитися із специфікою роботи кредитної спілки, дізналися історію виникнення грошей, запровадження кредитно-кооперативного руху в Україні, в тому числі, історію створення Церковної кредитної спілки “Анісія”.

7

Працівники кредитної спілки висловили впевненість, що дорослі зроблять все можливе, щоб доля кожного маленького українця склалася якнайкраще.

Джерело: ЦКС “Анісія”