Кредитна спілка “Кредит-Союз” провела День відкритих дверей з нагоди професійного свята

13
Print Friendly

В Чигиринську філію на день відкритих дверей завітали спілчани, підприємці, освітяни, фермери, учні школи. З присутніми відбувся круглий стіл та екскурсія на Богданову гору,а також вручені подарунки. Вдячні гості залишили свої побажання на вітальній стінгазеті.

1

В день відкритих дверей Маньківська філія зустрічала гостей святковим настроем, подарунками, короваем та частуванням.

2

Монастирищенська філія привітала гостей з Міжнародним днем кредитних спілок і провела урок фінансової грамотності в 10 класі школи-ліцея №2.

3

Виконавчий директор Городищенської філії Малишко М.А. провів урок фінансової грамотності в Городищенському коледжі Уманського державного аграрного університету для студентів та викладачів.

4

В Драбівській філії відбувся день відкрититих дверей присвячений Міжнародному дню кредитних спілок. Запрошені та гості отримали подарунки, позитивний настрій і інформацію про умови кредитування.

5

Смілянська філія зустрічала гостей 16.10.14 дружньою атмосферою, подарунками і святковим настроєм. Хочете започаткувати власний бізнес, придбати техніку, здійснити подорож? Вам допоможуть наші працівники.

6

В кращих українських традиціях привітала гостей та запрошених Корсунь-Шевченківська філія. Виконавчий директор Оношко Марина ознайомила з історією кредитного руху і спілки. Увагу, подарунки, частування, кваліфіковану консультацію отримали всі присутні.

7

В Міжнародний день кредитних спілок працівники Городищенської філії дарували відвідувачам святкову атмосферу. Розповіли про роботу спілки і умови кредитування .

8

Золотоніська філія 16 жовтня гостинно відкрила двері. Подарунки,усмішки і привітне обслуговування – все для спілчан. Ласкаво просимо!

9

В Міжнародний день кредитних спілок 16.10.14 в Звенигородській філії кожного відвідувача зустрічали затишною атмосферою, солодким частуванням і доброзичливим ставленням.

10

В нацональному колориті відбувся день відкритих дверей в Христинівській філії. Частування, розповідь про спілку та святковий настрій подарували присутнім наші красуні.

11

Щирі привітання зі святом – Міжнародним днем кредитних спілок отримали працівники Тальнівської філії. Усмішки, лотерея, подарунки- вітання наших працівників для відвідувачів в день відкритих дверей.

12

Всі фото зі сторінки спілки в мережі “Вконтакте”