Кредитна спілка “Вигода” провела чергові загальні збори

249___2
Print Friendly

4 травня 2014 року кредитна спілка “Вигода” провела свої чергові загальні збори. Вони відбулися в просторому приміщенні актового залу вищого художнього професійно-технічного училища № 16 м. Стрия. Присутні розмістилися за столиками з частуванням. Окрім стриян на збори приїхали і члени спілки з віддалених філій та представництв. Тим, хто хотів бути присутнім не завадила навіть погана погода: було холодно та дощило.

249___1

Збори розпочалися з благословення о. Івана Барабаша та молитви, виконання гімну України та хвилини мовчання за патріотами, що загинули в час суспільно-політичних протистоянь на майданах українських міст.

249___2

Учасники отримали папки з матеріалами зборів та річним розширеним звітом при реєстрації і могли слідкувати за ходом зборів використовуючи ці матеріали. Прослухавши звіт голови спостережної ради Петра Маковського, голови ревізійної комісії Ігоря Маланчука, голови правління Марії Сюми, голови кредитного комітету Ірини Бабич та головного бухгалтера Ірини Корецької, приступили до обговорення, а за тим і до вирішення інших питань порядку денного. Найактивнішими з присутніх були Гнат Кухта, Володимир Тимошенко та Роман Співак. Саме Роман Співак дав присутнім багато цікавої інформації щодо впровадження енергозберігаючих технологій і ролі кредитної спілки в цьому процесі. Адже саме кредитівка співпрацює в проекті з Львівською обласною радою, Львівською облдержадміністрацією ще з 2007 року.

Сотні наших членів вже скористалися такою пропозицією і отримали значних розмірів відшкодування відсотків за користування кредитами на використання енергозберігаючих технологій.
249___3
 Також надала інформацію зборам виконавчий директор БФ “Рідня” Оксана Шмілик, так як саме “Вигода” є одним із засновників цього фонду, а кожен з членів нашої організації так чи інакше долучилися до діяльності фонду.
Коли було вичерпано всі питання порядку денного щодо внесення змін до різних документів та довиборів членів виборних органів, збори завершилися духовним гімном “Боже великий єдиний”.
Джерело: КС “Вигода”