Кредитна спілка “Вигода” взяла участь у святкуванні 200-річчя Кобзаря в Самборі

eL74k_croper_ru
Print Friendly

9 березня – 200-літній ювілей від дня народження найвідомішого українця Тараса Шевченка. Ця дата важлива кожному, хто любить Україну і мріє про її щасливу долю. Цього дня депутати районної ради, громадськість Самбірщини від громади району та Всеукраїнського товариства “Просвіта” поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю у Самборі.

eL74k_croper_ru

 Заступник голови районної ради Віталій Кімак у своєму слові сказав, що читанням поезії Великого Кобзаря розпочинається святкування його ювілею. Депутат районної ради Мирослава Кунцьо прочитала вірш Т.Шевченка “Розрита могила”, а керуючий справами Михайло Павлючик продекламував поезію «Тарас» Петра Скунця.

Ірина Васьків, керівник Самбірської філії кредитної спілки “Вигода”, розповіла про міжнародну акцію. Зокрема повідомила: “Аби привернути увагу до цієї важливої дати – 200-ліття Т.Шевченка, студенти Університету банківської справи проводять міжнародну акцію “Шевченко єднає українців”, яка мала б показати цілому світові силу, єдність та патріотизм людей, серце яких назавжди залишилось в Україні. Кредитна спілка “Вигода” активно співпрацює з УБС і підтримує масштабний захід львівського студентства, який полягає в тому, що 9 березня о 12 год. за київським часом на різних куточках планети українці у національному вбранні одночасно виконають “Заповіт” Кобзаря і символічно випустять у небо жовто-блакитні кульки. Сьогодні усі ми маємо змогу довести: Шевченко і через 200 років не забутий, його слова та любов до рідної землі, до свого народу спонукають молодих українців вірити у майбутнє своє.”

d1sJ1_croper_ru

Усі присутні разом із народною хоровою капелою “Діброва” (керівник Марія Гивель) виконали Шевченків “Заповіт”, а в небо полетіли жовто-блакитні кульки. Продовжилось святкування у селі Стрілковичі.

Джерело: Самбірська РДА