На Львівщині обговорювали перспективи розвитку кооперації на селі

IMG_7456
Print Friendly

Представники ЦКС “Анісія” взяли участь у семінарі-нараді на тему «РОЗВИТОК МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА КООПЕРАЦІЇ НА СЕЛІ. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», який відбувся 11 серпня 2015 року у Львові за ініціативи Міністерства аграрної політики і продовольства України та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Метою такого заходу було підвищення рівня обізнаності малих виробників сільськогосподарської продукції – фізичних осіб та особистих селянських господарств (ОСГ) з питань правових, економічних та організаційних умов їх трансформації у сімейні фермерські господарства та об’єднання в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. Надання інформаційної та навчально-методичної підтримки у веденні господарської діяльності малим та середнім виробникам сільськогосподарської продукції умовах реформування агропродовольчого комплексу країни.

Серед питань, що обговорювалися на семінарі, зокрема були:

– регіональні можливості з підтримки розвитку малого підприємництва на селі та сільськогосподарської кооперації;

– практичний досвід створення та діяльності сімейних ферм, кооперативів та їх об’єднань на прикладі Львівської області в межах проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні” Уряду Канади;

– досвід МБФ “Добробут громад” з розвитку сімейних ферм та сільськогосподарської кооперації на селі та інші.

"На Львівщині обговорювали перспективи розвитку кооперації на селі", 5 out of 5 based on 4 ratings.