Станіслава Шахоріна: «Я люблю працювати в кредитній спілці»

17
Print Friendly

172013 рік сплинув. Для КС «Теребовля» — це завершився 16-тий рік, який відійшов в історію, хоч кожен рік роботи був чудовий по-своєму.

Я економіст, бухгалтер і фінансист за освітою, тому я люблю працювати в кредитній спілці. Люблю свій молодий колектив, який так старається, і хоче, щоб кожна добра справа була підмічена, а слова «дякую» я не жалію. Демократичні підходи до працівників породили повну відповідальність за якість роботи, і це дуже важливо.

Кількість членів нашої спілки сягає 6 500 чоловік. Люди приходять не тільки, щоб здійснити операцію, а й щоб поговорити, порадитися. Фактор довіри спрацьовує сильно. У нашому невеликому містечку шість банків і дві кредитні спілки, а у нас завжди людно. Наші клієнти — це еліта, робітники, фермери й підприємці нашого міста й району. З ними легко та цікаво працювати. Ми вислуховуємо тисячі історій про їхнє життя, і тому я завжди себе ловлю на думці, що велике мистецтво — вміти людину вислухати до кінця. Для того, хто це вміє, віддача не забариться — це аксіома. Спробуйте!

Ми ніколи не прагнули бути великими, рахую, що організовувати філії — головний біль. Спершу в нас була черга, щоб стати членом спілки, потім — вкладником. І життя показує, що ми не помилилися.

І тому за підсумками національного бізнес-рейтингу, зокрема серед підприємств-лідерів Тернопільської області, за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарської діяльності КС «Теребовля» оцінено як «Золото рейтингу», серед підприємств-лідерів України — «Срібло рейтингу».

Шановні друзі! Бажаю, щоб у цьому, 2014, році ми дивилися в наше майбутнє з надією та сподіваннями, щоб наші діти й онуки змогли отримати гідну освіту, щоб зарплата й пенсія, лікування та дороги були гідними нас!

Будьте здорові, впевнені в завтрашньому дні, нехай ваша нелегка праця в кредитному русі буде оцінена! Щоб усі проблеми ваші вирішувалися, негаразди згинули, а все задумане збулося! Щастя Вам!

Джерело: ВАКС