Святкує кредитна спілка «Єднання через Природний Закон»

2014-10-16 10.47.14
Print Friendly

2014-10-16 10.47.14Погожого осіннього ранку жителі п’ятиповерхівок вулиці Паркової зацікавлено сходилися на заклик бадьорих мелодій, що линули від входу до офісу кредитної спілки «Єднання через Природний Закон». На 16 жовтня припадає відзначення Міжнародного дня Кредитних спілок. Тож із цього приводу й відбулося у невеличкому, зате чепурному заквітчаному дворику перед офісом свято, яке відкрила менеджер Світлана Романюк.

Привітавши присутніх, ведуча повідомила, що з нагоди Дня кредитних спілок правління нашої організації проводить акцію. Для тих, хто оформить кредит саме цього дня, переплата складає всього 24 відсотки за рік, й порадила не пропустити такого вигідного шансу.

Для наймолодших гостей, запрошених на свято – першокласників-шестиліток і учнів 4-Б класу ЗОШ №1 ведуча коротко розповіла про свою фінансову організацію:

– впродовж більш ніж 11 років існування налічує понад 4000 членів;

– гроші в кредит надаються на різні потреби.

Наприклад, ваші мама й тато захотіли придбати холодильник, телевізор, чи зробити вам подарунок у вигляді комп’ютера чи ігрової приставки, та на жаль у них  не вистачає коштів, отож вони йдуть до нас. А ми охоче допоможемо придбати все, чого вони побажають.

– ми також приймаємо гроші на депозит (вклад) під відсотки. Це як скарбничка тільки більша, та ще й поповнює вклад.

Світлана Романюк після коротенького ознайомлення щодо завдань кредитної спілки зачитала текст надісланого в. о. міського голови М. В. Лук’яненком.

 Маленькі учасники свята теж виголосили свої вітання:

Взаимопомощью в финансах

Кредитный кооператив

Даёт нам равные всем шансы,

Мечту о счастье воплотив.

 

Он стал для банков конкурентом,

Народный кооператив!

Серьёзным очень аргументом,

Несущим только ПОЗИТИВ!

Прийшли поздоровити спілчан зі святом і представники партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка  В. О. Печій і В. П. Калінкін, які відзначили Марганецьку кредитну спілку як найбільшу фінансову організацію з-поміж собі подібних в Дніпропетровській області й побажали згуртованому колективу миру, добра й фінансової стабільності, додавши: «Нехай прагнення змінити світ на краще завжди супроводжує ваші наміри, а добрі помисли спонукають до благородних вчинків. І, якщо кожен на своєму місці щодня робитиме свою справу якнайкраще, разом ми досягнемо великих успіхів!»

2014-10-16 10.25.33

Незмінний очільник кредитної спілки «Єднання через Природний Закон» від дня її створення Микола Васильович Трифонов у своєму виступі відзначив, що кредитні спілки світу об’єднують 200 млн. людей і давно вже зарекомендували себе потрібними паличками-виручалочками по всьому світу. Дедалі більше розвиваючись, вони щороку пропонують людям усе досконаліші, кращі програми з інноваційними умовами.

З його розповіді присутні дізналися, що з 700 існуючих в Україні кредитних спілок 300, серед них і наша, входять до Всеукраїнської Асоціації (ВАКС) та Національної Асоціації (НАКСУ). Вони ведуть велику роз’яснювальну роботу щодо грамотної фінансової просвіти населення. Цим зокрема в нашій спілці займаються два юристи, які надають відвідувачам безкоштовні консультації з усіх питань.

Привітати колектив спілчан з караваєм прийшли юні артисти відомого далеко за межами Дніпропетровщини дитячого народного вокально-фолькльорного ансамблю «Веселі нотки», керованого Заслуженим працівником культури Г.  О. Карповою і художнім керівником Світланою Павловою.

Вони виконали кілька пісень, заслуживши гучні оплески. У свою чергу, М. В. Трифонов дякуючи талановитим співункам за чудовий виступ, також вручив курівнику «Веселих ноток» С. Павловій великий, з випеченими символами, каравай.

Продовжилося свято ігровою перевіркою юних слухачів на уважність. Ведуча запитувала у межах попереднього ознайомлення з роботою кредитної спілки, й той, хто відповідав першим, отримував подарунок. Вчителі ЗОШ №1 Тетяна Дмитрівна Білоус, заступник директора з навчально-виховної роботи початкової школи, й Тетяна Василівна Колісник, щиро вболівали за своїх вихованців, раділи кожній вдалій відповіді. Адже сучасним дітям варто знати про значення грошей, і їх важливість у житті кожної людини, дорослої і маленької. Запитання ж запропонованої вікторини якраз і давали такі початкові знання. Скажімо: – які гроші батьки виділяють дітям? (кишенькові); – яким словом описують нову купюру? (хрустка); – як кажуть про великі гроші? (кури не клюють); – які грошові знаки бажає бачити на купюрах касир? (водяні); – чим володіє грошовий знак? (достоїнством).

За вдалі відповіді діти отримували сувеніри, а на завершення ведуча вручила кожному класу ще колективні подарунки: м’ячі, навчальні приладдя та солодощі. Задоволені дітлахи з радісним щебетанням попрямували зі своїми педагогами на заняття. А М.В. Трифонов нагадав мешканцям міста про оголошену акцію і запросив усіх бажаючих прийти до офісу оформити кредити. На завершення урочистого заходу, звертаючись до присутніх, сказав:

– Ми пишаємося, що українські кредитні спілки є частиною великої кредитно-кооперативної родини і роблять свій внесок у розвиток цього руху в усьому світі.

А своєму колективу побажав:

– Нехай ваша робота й надалі буде ясним променем, що освітлює будні і свята нашого суспільства! Міцного всім здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення в життя всіх ваших намірів! Творчих сил вам та наснаги!

Після святкового дійства на вулиці співробітники до офісу, де продовжили свою звичну роботу, пожвавлення і святковий настрій до якої вносили телефонні дзвінки-вітання колег та партнерів.

А приємні слова, доброзичливість, порозуміння, взаємопідтримка, дає стимул працювати ще краще.

Член спілки журналістів України

Томіла Чепелянська