Все про гроші і не тільки…

59105777
Print Friendly

Фінансова система є фундаментальною підвалиною цивілізації. За умов побудови ринкової моделі економіки дуже важливе значення має глибоке усвідомлення суті фінансів та їх необхідності. Тому вивчення витоків їх становлення і розвитку є особливо актуальною для підлітків в умовах сучасності у період змінних процесів в економіці нашої держави.

Саме тому 15 жовтня 2015 року, у Міжнародний День кредитних спілок, в кредитній спілці «Чернігівська» відбувся перший тренінг з фінансової грамотності на тему «Фінансова система: історія, розвиток і сьогодення».

s09117476
Тренінг розпочався зі знайомства. Першою про себе розповіла кредитна спілка «Чернігівська», яка гостинно відчинила свої двері перед учнями бізнес-школи «Мільйон – це просто!». Голова правління Грінченко Валентина Митрофанівна провела підліткам цікаву екскурсію по кредитній спілці та розповіла цікаву історію її становлення.

72002509

Знайомство продовжилось грою «Інтерв’ю», в якій учні знайомились один з одним і мали якомога більше розповісти про свого партнера.
Після фінансової частини , в якій тренери розповіли про історію грошей та систему фінансів України, діти обговорювали історії успіхів видатних людей. Оскільки кожен з видатних бізнесменів мав свою ціль та мрію, бізнес-юніорам тренери запропонували вкласти свої ідеї та мрії до «Банку бізнес-ідей» на надійне зберігання.

Але це ще не все… Учні також мають виконати домашнє завдання, за яке вони можуть отримати 200000 балів і принести його до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім.. М. Островського.