Кредитування малих і середніх сільгоспвиробників: нові програми, нові продукти

IMG_9602
Print Friendly

IMG_9602За підтримки Проекту «АгроІнвест» 18 грудня відбувся семінар-практикум, під час якого кредитні спілки-члени ВАКС обмінювались досвідом і розповідали про свої нові програми й продукти кредитування сільгоспвиробників.

Зокрема кредитна спілка «Вигода» поділилась досвідом роботи з фермерами та сільгоспвиробниками. Кредитна спілка «Косівська» розповіла про впровадження в своїй області програми «Зелений туризм». Про свою роботу з селищними радами та про отримані результати розповіла кредитна спілка «Дія». Кредитна спілка «Кредит-Союз» поділилась напрацюваннями щодо роботи з дітьми та запровадження нових просвітницьких програм для населення.

Серед інших питань учасники обговорювали роботу з аграріями, ділились досвідом роботи з населенням, розповідали про надбання та «підводні каміні» при впровадженні програм агрокредитування. Надзвичайно цікавими були й доповіді про впровадження програм «Вирощування продуктивних сортів полуниці» та «Сухий вітамін».

Ми сподіваємось, що під час семінару-практикуму в наших кредитних спілок з’явились нові ідеї та задуми-проекти. Чимала кількість питань до доповідачів свідчить про зацікавленість наших кредитних спілок ще більше уваги приділити програмам агрокредитування.

Джерело: vaks.org.ua