НАКСУ провела семінар про складання річної звітності кредитних спілок за МСФЗ

363
Print Friendly

151124_seminar24 листопада 2015 року у приміщенні Київського міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації відбувся семінар “Складання річної податкової звітності та річної фінансової звітності кредитних спілок за Міжнародними стандартами фінансової звітності”, організований Навчально-методичним центром НАКСУ. У семінарі взяли участь понад 40 бухгалтерів кредитних спілок з усієї України — як членів НАКСУ, так і таких, що не входять до складу Асоціації.

Матеріал викладала директор аудиторської фірми „НАКС-Аудит” Наталія Аксьонова.

Актуальність та висока зацікавленість семінаром зумовлена тим, що кредитні спілки вперше подаватимуть річну податкову звітність за 2015 рік за МСФЗ.

Під час семінару було докладно висвітлено питання складання фінансової, податкової звітності кредитних спілок за 2015 рік та усіх обов’язкових операцій, що їй передують. Нагадаємо, на попередніх семінарах розглядалися деякі питання переходу на МСФЗ та окремі вимоги окремих Стандартів.

Перед учасниками семінару з інформацією про поточну ситуацію на ринку кредитних спілок та діяльність НАКСУ виступив Президент НАКСУ Петро Козинець. Він також відповів на численні питання, абсолютна більшість яких стосувалася змін до ліцензійних умов, застосування РРО у кредитних спілках та статусу неприбутковості КС.

Під час семінару його учасники отримали великий обсяг необхідної інформації та вичерпні відповіді на велику кількість запитань, яка виникла у них у зв’язку з переходом на МСФЗ і їх практичним застосуванням, а також ґрунтовні збірники методичних матеріалів.

Джерело: НАКСУ