Об’єднання кредитних спілок звернулися до Нацкофінпослуг

3dd0aee210e00d47e5ba52dd22affb14604af754
Print Friendly

3dd0aee210e00d47e5ba52dd22affb14604af754ВАКС, НАКСУ й ОКС «ПЗВ» звернулись до Нацкофінпослуг щодо певних мір і заходів для підтримки стабільної роботи кредитних спілок.

У своєму зверненні об’єднання кредитних спілок зазначили, що в умовах складної політичної й економічної ситуації в Україні кредитні спілки продовжують надавати фінансові послуги членам кредитних спілок. У той же час, сьогодні працівники кредитних спілок надають багато консультацій, щоб переконати членів спілок, що фінансові установи готові виконувати свої зобов’язання за договорами вкладів. Крім того, позичальникам так само потрібно пояснювати, наскільки важливо, аби вони належно виконували свої зобов’язання за кредитними договорами.

Враховуючи ситуацію в державі та зазначені факти, об’єднання кредитних спілок запропонували:

  1. Тимчасово припинити проведення планових перевірок кредитних спілок з огляду на необхідність залучати всіх працівників кредитних спілок до надання консультацій членам кредитних спілок.
  2. Не застосовувати до кредитних спілок заходи впливу у випадку порушення фінансових нормативів за результатами І кварталу 2014 року.
  3. Не застосовувати до кредитних спілок заходи впливу за невчасне проведення та/або неоприлюднення аудиторського висновку кредитної спілки.
  4. Внести зміни до Розпорядження № 7 «Про затвердження Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об’єднаних кредитних спілок» від 16 січня 2004 року № 7.
  5. Тимчасово зупинити дію розпорядження, затвердженого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 18 липня 2013 року № 2361 щодо умов подання звітності.

Звернення підписали Всеукраїнська асоціація кредитних спілок, Національна асоціація кредитних спілок України та об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів».

 Джерело: vaks.org.ua

  • Roman Martinov

    Однозначно поддерживаю разумную инициативу. Ибо в настоящий момент действия фискальных органов, напоминает продразверстку 20- ых годов. С нацкомфинпослуг ещё можно работать, это относится к ДРУГИМ организациям, сами знаете, к каким.