Петро Козинець та Володимир Сидоровський взяли участь у Конференції Каси Крайової

каса крайова
Print Friendly

каса крайова28 червня 2014 року у м. Сопоті (Польща) відбулась ХХІІ Звітно-виборна Конференція Польської Каси Крайової.

На запрошення польської сторони у Конференції взяли участь Президент НАКСУ Петро Козинець, а також Володимир Сидоровський, Голова правління кредитної спілки „Анісія” (м. Львів), яка має побратимські зв’язки з найбільшими скоком Польщі ім. Стефчика.

В ході візиту до Сопоту відбулись переговори Петра Козинця з керівництвом Каси Крайової, Головою Ради директорів WOCCU, польським сенатором Гжегожем Бірецьким, Президентом WOCCU Брайаном Бранчем, представником Ліги кредитних спілок Ірландії, які також були учасниками Конференції. Мова йшла про поглиблення співпраці та залучення НАКСУ до кооперативної спільноти Європейського союзу. Польська та українська сторони поділились досвідом, обговорили проблеми, які стоять перед рухами кредитних спілок двох країн, та шляхи їх вирішення. Обидва рухи — український та польський — переживають не кращі часи: як відомо, нещодавні зміни у польському профільному законодавстві також значно ускладнили діяльність польських скоків.

800px-SKOK_Stefczyka_Bydgoszcz

За результатами всіх переговорів було наголошено на необхідності поглиблення подальшої співпраці між рухами КС наших країн, яка триває вже понад 20 років.

Наприкінці свого візиту до Сопоту Петро Козинець запросив польських колег в Україну на відзначення 20-річчя НАКСУ, яке відбудеться восени цього року.

Джерело: НАКСУ