Прес-конференція: “Привернення уваги Президента України до проблем ринків небанківських фінансових послуг”

141106_press_conf
Print Friendly

6 листопада 2014 року в інформагентстві „Укрінформ” відбулась прес-конференція „Привернення уваги Президента України до проблем ринків небанківських фінансових послуг”, організована штабом з підготовки акції учасників небанківських фінансових ринків під Адміністрацією Президента України.

Учасниками прес-конференції були генеральний директор Української федерації убезпечення Галина Третьякова, голова правління Громадської організації споживачів страхових послуг «Страховий захист» Василь Дарков, екс-генеральний директор МТСБУ Наталія Гудима, Президент НАКСУ Петро Козинець та директор Департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг Лариса Мендрул.

На ринках небанківських фінансових послуг вже тривалий час не відбувається жодних позитивних змін, натомість простежуються протилежні тенденції. Сьогодні, коли країна взяла курс на євроінтеграцію, існує повна невизначеність з державним регулятором, не розпочате реформування небанківського фінансового сектора.

Як зазначив Петро Козинець, на сьогодні головними вимогами, які висуває весь небанківський фінансовий ринок, є відмова від партійно-квотного призначення державних чиновників та прозоре формування кадрового складу Національної Комісії. Крім того, учасники прес-конференції наголосили на необхідності дерегуляції ринків для проведення реальних реформ і розвитку небанківського фінансового сектора.

Виступ Президента НАКСУ Петра Козинця (дивитися в окремому вікні)

Дивитися повний відеозапис прес-конференції (тривалість запису – 1 год. 10 хв.):

Джерело: НАКСУ