Агрокредити на кролівництво – аудіо

Кредити на кролів
Print Friendly

В ефірі радіопередачі “Колос” Олена Бабець (КС “Харківська каса взаємодопомоги”), Зіновія Мисак (КС “Вигода”) та Оксана Бізенкова (проект “Агроінвест”) розповіли про особливості кредитування на розведення кролів.

Малий бізнес на селі поки що розвивається дуже повільно. Одна з головних причин цього – нестача коштів і проблеми зі збутом продукції. Навіть звичний для власників особистих селянських господарств вид діяльності – утримання свиней та дійних корів – нині теж дещо скорочується, адже закупівельні ціни на молоко та м’ясо не дають можливості працювати прибутково. Отож і виникла ідея охопити людей, зайнятих на особистих подвір’ях, городах, дачних ділянках, фермах чи кооперативах, такою малою формою господарювання, як кролівництво.

На ринку кілограм дієтичного м’яса кролів коштує за сто гривень. Якщо знайти гарантований збут продукції, то цей вид діяльності може приносити прибутки. Як вважає, наприклад, начальник відділу кредитної спілки «Харківська каса взаємодопомоги» Олена Бабець, утримання 24 пухнастих тваринок може щомісяця давати 5 тисяч гривень доходу. Але для цього треба добре вивчити технологію вирощування та ветеринарного обслуговування кролів.

"Агрокредити на кролівництво - аудіо", 5 out of 5 based on 4 ratings.