Відбувся форум “Різноманіття форм кооперації та їх системний розвиток”

DSC_0125 (1) (1)
Print Friendly

24 жовтня 2014 року Проект USADSC_0125 (1) (1)ID АгроIнвест, в рамках Форуму «Різноманітність форм кооперації та їх системний розвиток», провів круглий стіл на тему «Кредитування агросектору: потенціал та практика кредитних спілок».

На першій, конференційній частині Форуму обговорювалися актуальні питання економічної самоорганізації людей, розвитку громад через кооперацію, органічне виробництво, ярмаркування та фестивалі із участю практDSC_0138иків, науковців, зацікавлених комерційних структур. Після неї, в рамках чотирьох тематичних круглих столів був здійснений обмін найкращим досвідом між практиками та вироблені загальні рекомендації у цих сферах.

DSC_0511На круглому столі, присвяченому кооперації та кредитуванню агровиробництва, виступили представники Проекту АгроІнвест та керівник партнерської кредитної спілки «Вигода». В своїх виступах вони представили успішні напрацювання, які позитивно впливають на збільшення та якість агрокредитування.

На підсумковому пленарному засіданні були представлені напрацювання та рекомендації круглих столів, а також плани щодо змісту наступного Форуму.

У заході взяли участь представники кредитних спілок та сільгоспвиробники з Львівської області.

Джерело Агроінвест