Skype-нарада членів Правління ВАКС: говорили про сьогодення

130521_pai2_01
Print Friendly

130521_pai2_01Сьогодні, 29 січня, відбулася Skype-нарада членів Правління ВАКС, на якій обговорили сьогодення та сучасний стан на ринку кредитної кооперації, обмінялися думками щодо збереження спокою серед членів кредитних спілок.

Під час наради члени Правління ВАКС констатували, що наразі кредитні спілки в усіх регіонах працюють без обмежень, за звичайним графіком. Побажання вкладників достроково повернути вклади — поодинокі, й спілки виконують їх без жодних перешкод і затримок. У частині регіонів навіть навпаки — кількість вкладів збільшується.

За підсумками обговорення, щоб і в подальшому зберегти рівновагу та спокій на ринку, члени Правління радять членам ВАКС прислухатися до рекомендацій, напрацьованих об’єднанням «ПЗВ»: сформувати готівкові резерви в розмірі не менше 20—30 % розміру вкладів; видавати кредити в розмірі не більше 50 % від надходжень по платежах згідно з діючими кредитними договорами; проаналізувати стан рахунків у банках.

Крім того, члени Правління ВАКС вирішили за необхідності й надалі проводити такі позачергові наради: до Правління ВАКС входять керівники спілок з усіх регіонів, завдяки чому можна отримувати інформацію щодо ситуації на ринку по всій Україні.

Також члени Правління ВАКС та об’єднання «ПЗВ» висловили готовність, за потреби, готувати додаткові рекомендації задля утримання спокійної ситуації на ринку кредитних спілок.

Джерело: vaks.org.ua