Учасники ринку надали пропозиції до проектів розпоряджень Нацкомфінпослуг

2-congress-letters
Print Friendly

2-congress-letters2 липня ВАКС надала свої пропозиції до проекту Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, оприлюдненого на веб-сайті Нацкомфінпослуг 5 червня.

Основна теза: ВАКС проти покладання на відокремлені підрозділу обов’язку забезпечувати навчання з фінансового моніторингу.

Завантажити 

2 липня ВАКС надала свої пропозиції до проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги», оприлюдненого на веб-сайті Нацкомфінпослуг 12 червня.

Основна теза: ВАКС пропонує узгодити строки повідомлення Нацкомфінпосолуг кредитних спілок про застосування заходів впливу.

Завантажити

20 червня Віталій Бойчук надав зауваження та пропозицій до проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Положення про ліцензування кредитних спілок та ліцензійні умови здійснення кредитними спілками діяльності з надання фінансових послуг”, оприлюдненого на веб-сайті Нацкомфінпослуг 17 червня.

Основна теза: Віталій Бойчук проти розширення переліку документів, які подаються на отримання ліцензії.

Завантажити