Українська Світова Кооперативна Рада відзвітувала про свою роботу за рік

Ольга_Шевель
Print Friendly

Українська Світова Кооперативна Рада (УСКР) об’єднує в своєму складі наступних членів: Централю Українських Кооператив Америки у США, Українську Кооперативну Раду Канади, Раду Українських Кооператив Австралії, Національну Асоціацію Кредитних Спілок України та Всеукраїнську Асоціацію Кредитних Спілок.

Рада Директорів УСКР складається з наступних осіб: Ольга Шевель – Президент, Богдан Курчак – Віце-Президент, Петро Козинець – Секретар (україномовний), Андрій Горбачевський – Секретар (англомовний), Ірина Драгомирецька – Координатор Ради, Валентин Микитенко – Директор, Ярослава Каменецька – Скарбник.

До Контрольної Ради належать: Богдан Савицький, Катерина Калустова, Галина Шатирко, Наталія Бундза-Іваницька, Ярослав Пришляк.

Обов’язки Президента УСКР виконую від серпня 2013 р.

Як Президент УСКР очолила Раду Директорів УСКР та виконувала свої обов’язки протягом визначеного часу, представляла УСКР перед СКУ та на зустрічах з різними урядовими особами і провідниками установ, які впливають на діяльність кредитних спілок, а також при необхідності на інших заходах.

Під час телеконференції Ради директорів УСКР порушувала ряд питань стосовно діяльності і розвитку кооператив у всіх країнах та проблеми, які виникають у їхній праці.

На засіданні Екзекутивного комітету УСКР порушувала питання про пряме членство, членські внески й голосування, зміни в статуті УСКР, потреби короткострокового й довгострокового стратегічного планування, формування й розміщення архіву УСКР, можливість формування Асоціації українських кредитних спілок у Росії, Франції та Польщі.

У липні 2014 р. побувала в м. Ґолдкост у Австралії на Конвенції Всесвітніх Кредитних Спілок, де мала нагоду переговорити з Генеральним директором Браєном Бренчем про справи, пов’язані з діяльністю українських кредитних спілок. Також побувала в Мельбурні, де зустрілась з Головою спостережної ради Української Кредитової Кооперативи “Дністер” у Мельбурні, штат Вікторія, який ознайомив мене з діяльністю цієї Кредитової Кооперативи.

У серні 2014 р. в рамках Річних загальних зборів СКУ, в складі делегації Проводу СКУ взяла участь у зустрічах з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, Міністром культури України Євгеном Нищуком, Міністром молоді і спорту України Дмитром Булатовим, Заступником Міністра оборони України адміралом Ігорем Кабаненком та мером Києва Віталієм Кличком.

Представники УСКР мають періодичні зустрічі з провідниками різних комісій в Україні, як наприклад, відділ Державних Фінансових Послуг України. У травні 2015 р. у Києві мала зустріч з Максимом Поляковим, Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у ході якої обговорила стан Національної Асоціації Кредитних Спілок України та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок і їхні потреби.

У той же час відвідала різні кредитні спілки в Україні, у тому числі й Кредитну спілку “Анісія” у Львові та Кредитну спілку “Гарант” у Києві. Під час зустрічей з проводами українських спілок обговорила нагальні потреби спілок та шляхи їхньої підтримки з боку УСКР.

У червні 2015 р.у Вашингтоні, США, взяла участь у 34-их щорічних зборах Централі Українських Кооператив Америки, де від імені УСКР привітала всіх присутніх та побажала подальшої успішної праці.

Цього ж місяця у Вашингтоні, США, зустрілась з дипломатичними представниками України в США та порушила питання про українські кредитівки.

Протягом звітного періоду мала дискусії з провідниками різних кредитних спілок та асоціацій у справі їхньої діяльності і членства в УСКР, впливу світової фінансової ситуації на їх працю, вирішення питань з ревізорами, а також у справі законодавства стосовно кредитівок в Україні тощо.

Протягом звітного періоду як Президент Української Світової Кооперативної Ради опікувалася підготовкою кореспонденції, у тому числі й листами-привітаннями для Річних загальних зборів 129 кредитівок, які є членами УКСР, та для учасників різних конференцій Конгресу Українських Кредитних Спілок тощо.

Щиро дякую членам Ради директорів УСКР за сумлінну співпрацю.

7 серпня 2015 р.

Ольга Шевель, Президент УСКР

"Українська Світова Кооперативна Рада відзвітувала про свою роботу за рік", 5 out of 5 based on 3 ratings.