В ефірі телеканалу «112» Президент ВАКС розповіла про роботу кредитних спілок в умовах політичної нестабільності

фото з фб-сторінки каналу "112 Україна"фото з фб-сторінки каналу "112 Україна"
Print Friendly

У неділю, 26 січня, Вікторія Волковська, Президент ВАКС, взяла участь у телемарафоні каналу «112», під час якого розповідала про роботу кредитних спілок у нинішніх, політично нестабільних, умовах.

фото з фб-сторінки каналу "112 Україна"

фото з фб-сторінки телеканалу “112 Україна”

Журналісти цікавились, чи відображається сьогоднішня політична криза в Україні на фінансовому ринку, зокрема, чи намагаються члени кредитних спілок забрати свої депозити достроково й чи є затримки з виплатами кредитів.

Відповідаючи на ці й інші запитання, Вікторія Волковська наголосила, що втримати ситуацію наразі кредитним спілка вдається завдяки резервному капіталу й індивідуальній роботі з кожним вкладником і позичальником. Тим, хто хоче забрати депозит достроково, кредитні спілки-члени ВАКС віддають кошти за визначеною законодавством процедурою й у встановлені строки. А якщо виникає заборгованість за кредитом, починають вирішувати цю проблему разом з позичальником ще на ранній стадії, поки кредит не став проблемним. Однак говорити про такі випадки як про тенденцію неможна, слава Богу, поки що вони поодинокі. Крім того, сьогодні на ринку працюють ті спілки, які втримали ситуацію 2008—2009 років без жодної підтримки, виключно своїми силами та професійним підходом. Сьогодні, ми сподіваємось, професійність й особистий підхід також допоможуть зберегти спокій на ринку кредитної кооперації.

Так само Вікторія Волковська звернула увагу на те, що, оскільки кредитні спілки — соціально спрямовані фінансові установи, і життя триває, пересічні громадяни продовжують звертатися за кредитами, а кредитні спілки продовжують працювати.

«Маємо надію, що ситуацію вдасться втримувати й надалі» , — підсумувала Президент ВАКС.

Джерело: vaks.org.ua