ВАКС взяла участь у Міжнародному аграрному форумі (м. Харків)

Agroport_7 (1)
Print Friendly

У Харкові,  з 15 по 17 жовтня, проходив «Міжнародний аграрний форум» (Агропорт).

АГРОПОРТ – це щорічний комплексний захід, мета якого:
формування умов для розвитку аграрного бізнесу в Україні та знайомство фермерів з новими технологіями.

АГРОПОРТ внесений до календаря ООН та проводився в рамках оголошеного ООН «Міжнародного року ґрунтів».

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок також взяла участь у форумі. Так, президент ВАКС Вікторія Волковська розповіла про роль кредитних спілок у кредитуванні агросектору та розвитку сільських територій.

Agroport_2

Також, за підтримки Проекту USAID «АгроІнвест», під час АГРОПОРТу був проведений тренінг «Агрокредитування: нові програми, нові продукти. Обмін досвідом кредитування малих та середніх сільгоспвиробників».

Під час тренінгу своїм досвідом агрокредитування поділились:

Ольга Сметана (голова Правління КС «ХКВД») з презентацією «Розвиток агрокредитування в кредитних спілках завдяки участі в міжнародному Проекті USАID «Агроінвест», на прикладі Кредитної спілки ‘Харківська каса взаємодопомоги;

Костянтин Гончаренко (голова Правління КС «Слобожанська») з презентацією «Двадцятирічна практика співпраці кредитних спілок з дрібними виробниками сільгоспродукції, на прикладі Харківської обласної кредитної спілки «Слобожанська»»;

Олександр Синюк (голова Правління КС «Народна довіра») з презентацією «Комплесний підхід до обслуговування малих сільгоспвиробників на Півдні України»;

та інші кредитні спілки, учасниці робочої групи, щодо впровадження інструментів агрокредитування, в рамках співпраці з Проектом USAID «АгроІнвест».

Також був презентований цікавий фінансовий інструмент для кредитних спілок та аграріїв – «Аграрні розписки». Про це розповіла координатор проекту IFC, Група Світового банку Тетяна Бривко.

Також всі учасники тренінгу мали можливість відвідати різноманітні цікаві заходи в рамках АГРОПОРТу та отримати корисну інформацію для подальшого розвитку своєї діяльності.

Джерело: ВАКС

 

"ВАКС взяла участь у Міжнародному аграрному форумі (м. Харків)", 5 out of 5 based on 1 ratings.