Відбулася нарада в Державній регуляторній службі України

госкомпредпринимательства
Print Friendly

6 листопада 2015 року відбулась нарада в Державній регуляторній службі України, яку вела Голова служби Ксенія Ляпіна. Тема наради — взаємодія ринку небанківських фінансових установ, Нацкомфінпослуг та Державної регуляторної служби при опрацюванні та прийнятті нормативних актів.

Від ринку участь у засіданні взяли Петро Козинець та Людмила Кравченко, керівники професійних об’єднань страхового ринку та Голова комісії зі страхування Українського товариства фінансових аналітиків, радник президента асоціації «Страховий бізнес» В’ячеслав Черняхівський, за ініціативи якого і відбулось це засідання. З боку Нацкомфінпослуг були присутні члени Комісії Денис Ястреб, Олександр Залєтов та директор Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Віктор Логвіновський. Також участь у засіданні взяли керівники окремих структурних підрозділів Державної регуляторної служби України.

Головною темою обговорення була необхідність створення постійно діючої спільної робочої групи по взаємоузгодженню прийняття та погодження нормативних документів Нацкомфінпослуг. Учасниками засідання було відзначено, що діяльність такої групи значно прискорить прийняття нормативних актів Комісією, що стосуються діяльності ринку небанківських фінансових послуг.

Окремим питанням обговорювалась необхідність прийняття законодавчих змін та приведення їх у відповідність до європейських норм щодо дозвільних процедур, зокрема, ліцензування діяльності страхових компаній та кредитних спілок.

Людмила Кравченко підняла питання щодо правомірності застосування РРО в кредитних спілках. Ксенія Ляпіна від імені Державної регуляторної служби висловила повну підтримку з даного питання, а також заявила про готовність сприяти в його врегулюванні.

Джерело: НАКСУ

"Відбулася нарада в Державній регуляторній службі України", 5 out of 5 based on 2 ratings.