Відбулася зустріч з Президентом Всесвітньої Ради кредитних спілок Брайаном Бранчем

29000
Print Friendly

9 грудня в Комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України відбулася зустріч з Президентом Всесвітньої Ради кредитних спілок (WOCCU) п. Брайаном Бранчем.

З боку Комітету участь у засіданні взяли перший заступник Голови М.В. Довбенко, голова підкомітету з питань діяльності небанківських фінансових установ та захисту прав споживачів фінансових послуг В.М. Романюк та головний консультант секретаріату Комітету Т. Боцула.

У ході зустрічі були обговорені питання співпраці Комітету з WOCCU та Національною асоціацією кредитних спілок України (яка представляє WOCCU в Україні і керівники якої також брали участь у засіданні) у напрямку реформування законодавства України щодо діяльності кредитних спілок.

Особливу увагу на зустрічі були приділено аналізу законодавчих підходів у різних країнах світу щодо моделей державного регулювання, визначення неприбуткового статусу кредитних спілок та використання РРО в їхній діяльності. Зокрема, п. Бранчем було зазначено, що зі 105 країн світу, об’єднання кредитних спілок яких входять до WOCCU, Україна виявилась єдиною країною, в системі кредитних спілок якої впроваджується дана система.

З боку керівництва Комітету було заявлено про зацікавленість у більш активній співпраці з українськими асоціаціями кредитних спілок та використання досвіду WOCCU при реформуванні українського законодавства щодо діяльності кредитних спілок та приведення його у відповідність кращим світовим практикам.

Джерело: НАКСУ

"Відбулася зустріч з Президентом Всесвітньої Ради кредитних спілок Брайаном Бранчем", 5 out of 5 based on 1 ratings.