Відбувся Круглий стіл щодо програм фінансування малих та середніх сільськогоспвиробників за рахунок обласних бюджетів

20150930110911CAM00491
Print Friendly

29 вересня 2015 року, партнер Проекту USAID АгроІнвест – Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень, провів круглий стіл під назвою: «Ефективність проектування та застосування регіональних програм підтримки фінансування малих та середніх сільськогосподарських виробників (МСВ) за рахунок обласних бюджетів».

Захід був проведений у рамках виконання грантової програми, наданої Проектом USAID АгроІнвест та у партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

На круглому столі обговорювався взірцевий пакет документів для розробки та впровадження програм підтримки малих та середніх сільськогосподарських виробників шляхом здешевлення кредитів, наданих фінансовими установами за рахунок місцевих бюджетів.

У заході взяли участь представники органів місцевої влади, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, отриманих на відшкодування частини відсоткових ставок комерційного кредитування малих та середніх сільськогосподарських виробників, представники фінансових інституцій, кредитних спілок та інших зацікавлених організацій.

Очікується, що формування середньострокових комплексних регіональних програм фінансової підтримки МСВ, дозволить їм підвищити ефективність державної підтримки агропромислового сектору та забезпечити доступ до кредитних ресурсів.

Джерело: АгроІнвест

"Відбувся Круглий стіл щодо програм фінансування малих та середніх сільськогоспвиробників за рахунок обласних бюджетів", 5 out of 5 based on 1 ratings.