Про нас

Print Friendly

Шановні читачі!

Пропонуємо Вашій увазі інформаційний портал «Про кредитні спілки: офіційно та трішки більше…» (www.ukrks.info), який є приватною ініціативою та створений для поширення оперативної, різнобічної та достовірної інформації про кредитні спілки та для кредитних спілок.

Що ми публікуємо:

–         Новини кредитних спілок та про кредитні спілки: на сторінках порталу зібрана інформація, яка стосується діяльності кредитних спілок, зі всіх доступних інтернет-ресурсів;

–          Новини регулятора, інших державних органів, асоціацій та об’єднань кредитних спілок.

–          Новини міжнародних проектів, участь в яких приймають кредитні спілки та/або їх об’єднання;

Чого ми НЕ робимо:

–          Не ділимо кредитні спілки на великі та маленькі або на системні та не системні – цікавими та важливими є різні думки;

–          Не надаємо переваги жодній з асоціацій чи об’єднань кредитних спілок – баланс їх новин на нашому сайті зумовлений виключно активністю їх інформаційних служб на власних офіційних сайтах.

 

Що нам цікаво:

–    Поточні новини Вашої кредитної спілки, інтерв’ю з керівниками чи членами спілки, історії успіху, громадські ініціативи кредитної спілки, які не є фінансовими послугами (фінансова просвіта, організація кооперативів тощо).

–    Точки зору представників спілки на резонансні питання кредитної кооперації: право КС на залучення депозитів, потреба у окремому фонді гарантування вкладів, актуальність створення кооперативних банків та саморегулівних організацій, інших питань, які є чи будуть на часі.

–    Консультації  Ваших експертів: бухгалтерів, юристів, відповідальних з фінмоніторингу та кадровиків, тренерів з фінансової просвіти та інших.

***

Ви будете в курсі всіх новин, якщо підпишетеся на розсилку на e-mail за допомогою форми, розміщеної на сайті,  або приєднаєтеся до нас в соціальних мережах Facebook – www.facebook.com/Ukrks.info чи Twitter – twitter.com/@UkrksInfo.

***

ВАЖЛИВО: хочемо звернути Вашу увагу на те, що кредитні спілки та їх об’єднання самі формують свій імідж у інтернет-просторі – як активно розповідаючи про себе, так і свідомо чи несвідомо замовчуючи про свої здобутки та корисні ініціативи. Ми ж, в свою чергу, максимально полегшуємо для інтернет-користувачів пошук цих новин, об’єднуючи їх на одному сайті.

Ваші новини, побажання та пропозиції надсилайте нам на адресу:

EMAIL

З повагою та сподіванням на тісну співпрацю,

Адміністрація Інформаційного порталу

«Про кредитні спілки: офіційно та трішки більше…»

Вподобайте нашу сторінку на Facebook: