Редакційна політика

Print Friendly

Якщо ви хочете надіслати нам для опублікування свої матеріали, будь ласка, ознайомтеся з наступними правилами та рекомендаціями:

1.  Інформаційний портал «Про кредитні спілки: офіційно та трішки більше…» (www.ukrks.info) є приватною ініціативою та створений для поширення оперативної, різнобічної та достовірної інформації про кредитні спілки та для кредитних спілок.

2. Редакція не надає для попереднього узгодження тексти матеріалів, призначених до опублікування. Виняток складають випадки узгодження тексту інтерв’ю, а також узгодження частини тексту інформації з її джерелом (за попередньою домовленістю з останнім).

У випадку, якщо узгодження не надходить протягом визначеного проміжку часу, редакція залишає за собою право опублікувати матеріал без узгодження або взагалі відмовитися від його публікації.

3. Редакція має право вносити в статті лексичні, граматичні чи стилістичні правки, які не змінюють зміст матеріалу. Кінцевий текст статті в такому випадку узгоджується з її автором.

4. Редакція залишає за собою право не публікувати надіслану нам статтю без пояснення причин такого рішення. В листування з авторами редакція вступає на свій розсуд.

5. Інформаційні матеріали, які містять рекламні відомості про реквізити виробника продукції чи послуг (його адресу, контактний телефон, банківський рахунок), комерційні ознаки товару чи послуг тощо, на Порталі розміщуються на комерційній основі з відповідною позначкою. За зміст рекламних матеріалів редакція відповідальності не несе.

6. Портал у своїй діяльності орієнтований на точність подання інформації. Якщо ви виявили помилки у наших публікаціях – прохання повідомити про це редакцію.

7. Портал виступає за об’єктивність і неупередженність в поданні інформації. В той же час опубліковані думки авторів є їх особистими думками і можуть не співпадати з думкою редакції.

8. Портал не має стосунку та  не надає переваги жодній з асоціацій чи об’єднань кредитних спілок – баланс їх новин на Порталі зумовлений виключно активністю їх інформаційних служб на власних офіційних сайтах.

9. Інформація на Порталі може розміщуватися українською або російською мовами. Якою б мовою не був опублікований матеріал – він публікується одноразово, без дублювання іншою мовою.

10. Редакція Порталу залишає за собою право уточнювати Редакційну політику на свій розсуд. Зміни набувають чинності з моменту опублікування відповідних змін на Порталі.