21 та 26 листопада відбулися засідання Нацкомфінпослуг

загруженное
Print Friendly

загруженное21 листопада відбулося позачергове засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

13. Про відмову у видачі кредитній спілці «Добра справа» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Тернопіль)

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 21.11.2013 були присутні представники Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

26 листопада відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

8 Про внесення інформації про кредитну спілку «Привілей» до Державного реєстру фінансових установ (м. Одеса)

10 Про видачу кредитній спілці «Донбас-Інвест» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Луганська обл., м. Алчевськ)

11 Про видачу кредитній спілці «Надія» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Івано-Франківська обл., м. Тлумач)

12 Про видачу Закарпатській обласній кредитній спілці «Бескид» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Закарпатська обл., м. Ужгород)

13 Про визнання недійсним свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, виданого кредитній спілці «НРБ», у зв’язку з його переоформленням та видачу нового свідоцтва (м. Київ)

14 Про відмову у видачі кредитній спілці «МОЯ РОДИНА» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Чернігів)

15 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ПРИКАРПАТТЯ-СІМ» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Івано-Франківськ)

16 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ПРИКАРПАТТЯ-СІМ» про видачу ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Івано-Франківськ)

17 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Добробут» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Дніпропетровськ)

18 Про залишення без розгляду заяви Тернопільської обласної кредитної спілки «Аверс» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Тернопіль)

19 Про залишення без розгляду заяви Бережанської кредитної спілки «Взаємодопомога» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Тернопільська обл., м. Бережани)

20 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Можливість» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Донецька обл., м. Маріуполь)

21 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Агат» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Чернівці)

22 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Агат» про видачу ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Чернівці)

23 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «РОДИННИЙ КРЕДИТ» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Харьків)

24 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Тріолан-Кредит» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Харьків)

25 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Інвест-Капітал» про виключення інформації про фінансову установу з Державного реєстру фінансових установ (м. Луганськ)

40 Про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про ліквідацію відокремленого підрозділу кредитної спілки «Тернопіль 2004»

41 Про визнання недійсними Довідок про внесення інформації про відокремлений підрозділ кредитної спілки «Центр фінансових послуг» до Державного реєстру фінансових установ у зв’язку з їх переоформленням та видачу нових довідок

49 Про залишення без розгляду заяв кредитної спілки «Імперіал ЛТД» про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи

50 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Центр фінансових послуг» про переоформлення Довідки про внесення інформації про відокремлений підрозділ до Державного реєстру фінансових установ

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 26 листопада 2013 були присутні представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) та Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

Джерело: Нацкомфінпослуг