Чергове засідання Нацкомфінпослуг: плюс одна ліцензія

Print Friendly

Checklist-570x38030 липня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Про це Нацкомфінпослуг повідомила на своєму офіційному сайті.  За результатами розгляду питань порядку денного прийняті, зокрема, наступні рішення:

12. Про внесення інформації про кредитну спілку «АЙДЖИ-МЕТА» до Державного реєстру фінансових установ (м. Харьків)

15. Про видачу кредитній спілці «ФОРУМ-КРЕДИТ» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Луцьк)

17. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Копілка» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Чернігівська обл., м. Ічня)

18. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ЕКСПРЕС» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Івано-Франківськ)

19. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ЕКСПРЕС» про переоформлення ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Івано-Франківськ)

20. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ЕКСПРЕС» про переоформлення ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Івано-Франківськ)

23. Про включення Товариства з обмеженою відповідальністю «Аудиторська фірма «АВС-Центр» до реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ

28 Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Разом» про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ юридичної особи

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 30.07.2013 був присутній представник Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ).