Чергове засідання Нацкомфінпослуг: сім заяв залишено без розгляду

Print Friendly

moscom_page_pic_8(1)17 вересня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

8. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «НОВА» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м.Суми).

9. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Глобинська» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Полтавська обл., м.Глобине).

10. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «СуперКредит» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Київська обл., м.Бориспіль).

11. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Донбас-Інвест» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Луганська обл., м.Алчевськ).

12. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «КС ВОЛОДАР» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м.Київ).

13. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Громада» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м.Херсон).

38. Про залишення без розгляду заяв кредитної спілки «Центр-Кредит» про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи.

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 17 вересня2013 були присутні представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Ліги страхових організацій України(ЛСОУ), Української федерації убезпечення(УФУ).

Джерело: Нацкомфінпослуг

Читайте також: Типові помилки при подачі документів для внесення інформації юридичними особами до Державного реєстру фінансових установ