ДФС запровадила новий сервіс щодо реєстрації РРО

14
Print Friendly

ДФС на своєму офіційному сайті повідомила про запровадження нового електронного сервісу, за допомогою якого можна отримати інформацію чи зареєстрований реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

Так, наприклад, будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити чи зареєстрований в органах Державної фіскальної служби касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек.

У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.

Також запроваджений електронний сервіс містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання книги обліку розрахункових операцій.

Користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів Державної фіскальної служби.

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділах:

«Інформація про РРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/rro;
– «Інформація про книги ОРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/koro.

Джерело: ЮФ “Гвоздій та Оберкович”

"ДФС запровадила новий сервіс щодо реєстрації РРО", 5 out of 5 based on 1 ratings.