Найближчими днями проголосують закон про мегарегулятор

KOS3846-e1448275172667-1009x350
Print Friendly

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», представник Президента України у ВР Степан Кубів під час засідання Погоджувальної ради запропонував цього тижня внести до порядку денного законодавчі ініціативи Президента України щодо державної регуляторної політики в сфері фінансової політики та сфері палива та енергетики.

«Пропонується розглянути цього тижня законопроекти в фінансовій сфері – це законопроект №2413а і 2414а, які спрямовані на підвищення ефективності державної регуляторної політики. А також, в сфері палива та енергетики – це проект Закону України за № 2505а щодо особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природнього газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання і водовідведення. Крім того, впродовж пленарного тижня, потребує невідкладного розгляду в другому читанні проект Закону України №0954, який спрямований на забезпечення ефективного управління дорожнього господарства на автомобільних дорогах місцевого значення», – сказав Кубів.

Він також відзначив, що Президент України Петро Порошенко у своєму листі, який направлений на адресу ВР від 27 жовтня 2015 року, звернув увагу на те, що вказаний законопроект сприятиме вирішенню проблеми, порушеній в електронній петиції Мішкулинця Романа Павловича, яку продовж 53 днів підтримали більшість ніж 26 тисяч осібна сайті Президента.

Нагадаємо,  вимога Романа Мішкулинця стосувалася запровадження  обов’язкової гарантії на свою роботу для тих, хто кладе і ремонтує дороги: «При оголошенні тендера на будівництво/ремонт дорожнього полотна, – зазначає автор петиції, – потрібно змушувати переможця тендера давати гарантію на свою роботу».