Нацкомфінпослуг погодила проект Вимог до кваліфікації працівника, відповідального за проведення фінмоніторингу

0000013521-otmyvanie-deneg
Print Friendly

0000013521-otmyvanie-denegПредставники ВАКС сьогодні, 26 листопада, взяли участь у відкритому позачерговому засіданні Нацкомфінпослуг.

Під час цього засідання члени Комісії погодили без зауважень проект наказу Міністерства фінансів України, яким пропонувалося затвердити Вимоги до кваліфікації працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу.

Зокрема, як було оголошено під час обговорення на засіданні, зазначеним проектом передбачено зменшити строк, протягом якого відповідальна особа з дня призначення на посаду повинна пройти навчання на довгострокових курсах підвищення кваліфікації, — з трьох до двох місяців.

Також присутніх на засіданні поінформували, що пропозиція Нацкомфінпослуг щодо проходження обов’язкового навчання особами, які тимчасово виконують обов’язки працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу, не знайшла підтримки в проекті наказу Міністерства фінансів України.

Мінфін звернув увагу, що спеціальні вимоги до кваліфікації відповідального працівника може встановлювати безпосередньо Нацкомфінпослуг у відповідному відомчому нормативно-правовому акті.

Проект наказу 

Джерело: ВАКС