28 січня 2014 року відбулося чергове засідання Нацкомфінпослуг

CheckList
Print Friendly

CheckList28 січня 2014 року відбулося чергове засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

3. Про визнання недійсним свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, виданого УКРАЇНСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ КРЕДИТНІЙ СПІЛЦІ, у зв’язку з його переоформленням та видачу нового свідоцтва (м. Київ)

4. Про визнання недійсним бланка ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, виданого КРЕДИТНІЙ СПІЛЦІ “СУПЕРКРЕДИТ”, у зв’язку з його переоформленням та видачу ліцензії на новому бланку (м. Київ)

7. Про видачу КРЕДИТНІЙ СПІЛЦІ “ПРИВІЛЕЙ” ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Одеса)

8. Про залишення без розгляду заяви КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ “ДНІПРО-ФІНАНС” про внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ (Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ)

9. Про залишення без розгляду заяви КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ “ЩЕДРИК” про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Дніпропетровськ)

33. Про погодження проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму”

34. Про оприлюднення інформаційного повідомлення для фінансових установ, які складають фінансову звітність за МСФЗ, щодо складання та подання до Нацкомфінпослуг звітності за 2013 рік

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 28.01.2014 були присутні представники Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС).

Джерело: Нацкомфінпослуг