Інформаційне повідомлення щодо плати за видачу ліцензії

deposito-de-fondos-eToro.
Print Friendly

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє, що 28.06.2015 набирав чинності Закон України від 02.03.2015 № 222-VIII „Про ліцензування видів господарської діяльності” (далі – Закон), який поширюється на ліцензування діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

Відповідно до пункту п’ятого статті 14 Закону плата за видачу ліцензій, що видана органом ліцензування, який є центральним органом виконавчої влади або державним колегіальним органом, зараховується до Державного бюджету України.

Відповідно до отриманих роз’яснень Державної казначейської служби України та Міністерства фінансів України надходження за кодом класифікацій доходів бюджету 22011800 «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності» здійснюється до місцевого бюджету.

Читайте також: Якими будуть нові Ліцензійні умови для кредитних спілок

Реквізити рахунків для зарахування до місцевих бюджетів надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності» із застосуванням відомчої ознаки «42» знаходяться на офіційному сайті Нацкомфінпослуг в розділі Адміністративні послуги та довідкова інформація / Казначейські рахунки щодо сплати за адміністративні послуги.

Додатково повідомляємо, що у разі внесення змін до реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, обов’язкових платежів (крім рахунків для зарахування сум єдиного соціального внеску) оновлені реквізити рахунків розміщуються на офіційному сайті Державної казначейської служби України за адресою: treasury.gov.ua. Для отримання реквізитів рахунків необхідно вибрати «Інтерактивна карта України» – «Область» – «Реквізити рахунків» або вибрати на головній сторінці пункт меню «Про казначейство» – «Територіальні органи» – «Область» – «Реквізити рахунків».

Джерело: Нацкомфінпослуг