Нацкомфінпослуг та Міністерство доходів і зборів підписали Угоду про інформаційне співробітництво

big-87ba682b6e6b0b9e9767408fa6ed1d60
Print Friendly

big-87ba682b6e6b0b9e9767408fa6ed1d60Нацкомфінпослуг та Міністерство доходів і зборів підписали Угоду про інформаційне співробітництво

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та Міністерство доходів і зборів України 27 січня 2014 року підписали Угоду про інформаційне співробітництво.

Предметом цієї угоди є реалізація положень Меморандуму про партнерство та співпрацю, який було укладено між Нацкомфінпослуг та Міністерством доходів і зборів України 1 квітня 2013 року.

Виконання угоди дозволить сторонам інтенсифікувати забезпечення державного регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг і додержанням законодавства у цій сфері, запобігання і припинення порушень законодавства на ринку фінансових послуг та у сфері податкової політики, реалізації єдиної державної політики у сфері податкових відносин, обов’язкових платежів, посилення контролю за дотриманням податкового законодавства учасниками ринків фінансових послуг.

«Підписання цієї угоди надасть можливість отримувати інформацію про випадки участі юридичних осіб у схемах проведення сумнівних фінансових операцій. Зокрема, тих, що можуть бути пов’язані з наданням фінансових послуг без наявності відповідних дозволів та ліцензій. Спільні дії в рамках угоди сприятимуть забезпеченню захисту прав споживачів шляхом створення передумов для прозорої діяльності фінансових установ, а також єдиного інформаційного поля для ефективного обміну даними щодо страхових компаній, фінансових установ, кредитних спілок тощо, здійснення фінансового моніторингу, проведення спільних публічних заходів», – зазначив Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров.

Джерело: Нацкомфінпослуг