У Комітеті з питань фінансової політики та банківської діяльності обговорили перспетиви агрокредитування

express_agrocredit
Print Friendly

У Комітеті з питань фінансової політики та банківської діяльності відбувся “круглий стіл” на тему: “Інструменти фінансування малих та середніх агровиробників: актуальний стан та перспективи”

У заході, організованому Комітетом спільно із Незалежною асоціацією банків України, взяли участь представники Кабінету Міністрів, експерти провідних банків та консалтингових фірм.

Під час засідання, яке відбулося 25 вересня, було розглянуто питання актуальних інструментів фінансування бізнесу, проаналізовано перешкоди для розвитку кредитування аграрного сектору та методи їх подолання. Зокрема, було піднято питання браку якісної застави, доступу до достовірної інформації та звітності.

Під час дискусії розглянуті шляхи впровадження перспективних інструментів фінансування малих агровиробників (аграрні розписки, подвійні складські свідоцтва).

Учасники також обговорили пропозиції щодо полегшення доступу аграріїв до банківського фінансування.

Як повідомили Інформаційному управлінню в секретаріаті Комітету, члени Комітету під час заходу висловилися за створення дієвого механізму фінансової підтримки малих та середніх агровиробників, враховуючи сучасні економічні виклики та необхідність створення сприятливих умов для розвитку українського агросектору.

Джерело: rada.gov.ua

"У Комітеті з питань фінансової політики та банківської діяльності обговорили перспетиви агрокредитування", 5 out of 5 based on 2 ratings.