Відбулося позачергове засідання Нацкомфінпослуг

Print Friendly

dokument15 серпня відбулося позачергове засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.  За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

15. Про видачу кредитній спілці «ГАЛИЦЬКЕ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО» ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Львів)

16. Про відмову кредитній спілці «МОЯ РОДИНА» у видачі ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Чернігів)

17. Про відмову кредитній спілці «УКРАЇНСЬКА ПРОВІДНА» у видачі ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Київська обл., смт. Макарів)

18. Про відмову кредитній спілці «УКРАЇНСЬКА ПРОВІДНА» у видачі ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Київська обл., смт. Макарів)

20. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Глобинська» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Полтавська обл., м. Глобино)

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 15.08.2013 були присутні представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ) та Української федерації убезпечення (УФУ).

За матеріалами Нацкомфінпослуг